Us presemtem els guanyadors dels jocs florals 2021. Des de els més petits d’infantil fins els més grans de batxillerat.

Moltes felicitats a tots i totes!!!!!!!!!!

 

INFANTIL
 
P3
 
A: Blanca Martinez
B: Meritxell Vilagran
C: Josep Ponsirenes
 
P4
 
A: Candela Martinez
B: Júlia Reche
C: Carla Martín
 
P5
 
A: Martina Moguel
B: Mia Expósito
C: Leire López

 

PRIMÀRIA
 
PRIMER: 
 
A: Félix Peña
B: Laura Vega
Laia Olivares
 
Anglès 1r finalista: Luca Guijas 
 
SEGON
 
A: Maria Otero
B: Elena Vázquez
C: Paula Fariñas
 
Anglès 2n finalista: Jan Berenguer
 
TERCER
 
A: Júlia Roldan
B: Mateo Guijas
C: Nico Trostyanestskyy
 
Anglès 3r finalista: Júlia Pardo 
 
QUART
 
A: Joan Marc
B: Lucía Fernández
C: Gala Parra
 
Anglès 4th finalista: Leo Casatejada 
 
CINQUÈ
 
A: Arnau Foz
B: Arnau Expósito
C: Carla García
 
Anglès 5th finalista: Júlia García
 
SISÈ
 
A: Aitor Masachs
B: Arnau Ramírez
C: Emma Serraviñals
 
Anglès 6th finalista: Laia Sánchez 

 

SECUNDARIA-BATXILLERAT
 
LLENGUA CATALANA
POESIA
CATEGORIA PERE QUART
 
1r premi Marta Garcia
2n premi Maria Pérez
2n premi Maria Pérez
 
CATEGORIA JOAN MARAGALL
 
1r premi Júlia Prat
 
LLENGUA CATALANA
PROSA
CATEGORIA PERE QUART
 
1r premi Aleix Molina
 
CATEGORIA JOSEP CARNER
 
1r Premi Mariona Tasquer
 
CATEGORIA JOAN MARAGALL
 
1r premi Martí López
2n premi Adrià Hidalgo
3r premi Naia García
Accèssit Marcel Sanz
 
LLENGUA CASTELLANA
POESIA
CATEGORIA PERE QUART
 
1r premi Albert Mármol
2n premi Eva Sánchez
3r premi Pol Molina
 
CATEGORIA JOSEP CARNER
 
1r premi Jan Olivares
2n premi Joan Tasquer
3r premi Mireia Cervera
 
CATEGORIA JOAN MARAGALL
 
1r premi Álvaro Montano
2n premi Júlia Prats
Accèssits Tomás Amor i Pau López
 
LLENGUA CASTELLANA
PROSA
CATEGORIA PERE QUART
 
1r premi Mireia Sampedro
2n premi Cristina Rusiñol
3r premi Víctor Soria
 
CATEGORIA JOSEP CARNER
 
1r premi Cristina Ramdeviu
2n premi Max Serra
3r premi Mario Baltanar
 
CATEGORIA JOAN MARAGALL
 
1r premi  Adrià Hidalgo
2n premi Leyre Pérez
3r premi Carmen Lusilla
 
LLENGUA ANGLESA
 
CATEGORIA PERE QUART
 
1r premi: Xavier Arjona
2n premi Marta Garcia
3r premi Sara de la Rosa
Accèssit Elisabeth Romero
 
CATEGORIA JOAN MARAGALL
 
1r premi Naia Garcia
2n premi Leyre Pérez
3r premi Álvaro Montano

 

MOLTES FELICITATS A TOTS!!