COL·LABORADOR CRIS CRIS

COL·LABORADOR CRIS CRIS

Bones a tots!!!
Ens dirigim de nou a vosaltres, per donar-vos una “BONA NOTÍCIA” i comunicar-vos que després de moltes converses mantingudes amb el nostre COL·LABORADOR UNIFORMES CRIS CRIS, finalment hem aconseguit que tornin a fer-nos a partir de l’1 de Març del 2021, el “DESCOMPTE” que ens realitzaven del 5% en la compra de tot l´uniforme de la nostra escola.

Us demanem de nou la vostra participació perquè tot sigui molt més fàcil tant pel nostre Col·laborador com per nosaltres, presentant en el moment de la compra el “Carnet de Soci”, ja que és una condició indispensable perquè ens facin del descompte que hem pactat en el moment de la compra únicament.
Per altra banda també us volem demanar que tingueu en compte que això és una deferència que fa el nostre col·laborador únicament per totes les famílies que som Socis i paguen una quota anual de Ampa, per tant el carnet és d’ús únic, no el podran fer sevir altres famílies que no siguin sòcies de la nostra associació, preguem que ho respecteu per tal de gaudir durant molt de temps d´aquest descompte.

Com sempre seguim treballant per les famílies de l´Ampa i per donar-vos un bon servei.
Gràcies a tots per la vostra col·laboració i comprensió

AMPA SANT ANDREU NATZARET
 

Quant a l'autor

ampa administrator