sant-jordi

Us presemtem els guanyadors dels jocs florals 2019. Des de els més petits de infantil fins els més grans de batxillerat.

Moltes felicitats a tots i totes!!!!!!!!!!

També podeu veure una galeria de fotos picant aquí

Infantil Primaria Secundaria
P3A Neus Moreno

P3B Martina Acosta

P3C Noa Manzano

P4A Naiara Corraya

P4B Laura Pérez

P4C Laia Nova

P5A Erika Cacereño

P5B Daniela Martínez

P5C Biel Serrano

PRIMER
 
1r Premi  Ariadna
2n Premi  Candela
3r Premi  Ferran
 
SEGON
 
1r Premi Ona Silvan
2n Premi Laia Gallardo
3r Dario Romera
 
TERCER
 
1r Premi Julia Garcia
2n Premi Airi Roca
3r Premi Cloe Norte
 
QUART
 
1r Premi Blanca Marcos
2n Premi Guillem Iglesias
3r Premi Arnau Ramirez
 
CINQUÈ
 
1r Premi Silvia
2n Premi Claudia Chacón
3r Premi Laura Girone
 
SISÈ
 
1r Premi Paula Madueño
2n Premi Enrique Saldaña
3r Premi Joel Soriano
 
Premis Anglès Primària
 
PRIMER
 
1r Premi Gerard Vega
2n Premi Julia Roldan
3r Premi Carla GArcia
 
SEGON
 
1r Premi Gala Parra
2n  Premi Martina Salgado
3r Premi Lucia Fernandez
 
TERCER
 
1r Premi Eric Leo
2n Premi Maria Garcia
3r premi Noa Granados
 
QUART
 
1r Premi Lara Sanchez
2n Premi Mar Sanchez
3r Premi Noa Mayoral
 
CINQUÈ
 
1r Premi Zhaoru
2n Premi Alexia Breva
3r Premi Nacho Ram de Viu
 
SISÈ
 
1r Premi Sofia Garcia
2n Premi Carla Illan
3r premi Laia Trigo
 
 

JOAN MARAGALL

Poesia Catalana

1r Premi  Diego Cortés
 

Poesia Castellana

1r Premi  Judith Romero
2n Premi  Diana Martínet
Accèssit Maria Delgado
 

Prosa Catalana

1r Premi  Mireia Davia
 

Prosa Castellana

1r Premi  Mario Bleda
2n Premi  Paula Morales
Accèssit Marc Serra
 

Llengua Anglesa

1r Premi  Claudia Signes
2n Premi  Daniel de la Rosa
 
 

JOSEP CARNER

Poesia Catalana

1r Premi  Laia Barrionuevo
 

Poesia Castellana

2n Premi  Laia Barrionuevo
 

Prosa Catalana

1r Premi  Andrea Martínez
2n Premi  Paula Motrales
 

Prosa Castellana

Accèssit Beatriz Montero
 

Llengua Anglesa

1r Premi  Natalia Padrós
2n Premi  Sofia Valladares
 
 

PERE QUART

Poesia Catalana

1r Premi Carlota Comino
 

Poesia Castellana

1r Premi Hana Arrojo
2n Premi Henry Feria
3r Premi Carlota Comino
 

Prosa Castellana

1r Premi Albert Gatius
2n Premi Daniel Saluquillo
Accèssit Laura Timoner
 

Llengua Anglesa

1r Premi Lucia Cortés
2n Premi Raul Oquendo
3r Premi Hana Arrojo
Accèssite Jose A. Gómez
 
Projecte I+D+I
 
Claudia Gallego
Helena Bliski
Rut Mora
Laia Villalobos
Cristina Rosinyol
 
 
 
MOLTES FELICITATS A TOTS!!